• crystal sala bankietowa pabianice
  • crystal sala bankietowa pabianice

 

 
 
PRODUKTY
 
 

 
 
WIPP to wysoko skoncentrowany detergent zalecany do czyszczenia, odkamieniania i polerowania ceramicznych oraz metalowych powierzchni nierdzewnych takich jak zlewy, pisuary, baterie łazienkowe. Produkt zawiera specjalne inhibitory korozji ograniczające powstawanie kamienia na powierzchniach chromowanych, miedzianych, cynkowych, cynowych i powierzchniach z materiałów pochodnych. WIPP nie pozostawia osadów, jest łatwy do spłukania. Preparat jest aromatyzowany dzięki czemu pozostawia w pomieszczeniach świeży, kwiatowy zapach.
 
Pojemność: 1 KG
Karton: 20 szt.
Cena: 37,50 zł
 
 

 
 
K-max jest uniwersalnym skoncentrowanym środkiem do usuwania tłustych zabrudzeń, bez spłukiwania. Idealnie nadaje się do usuwania plam z atramentu, smarów, tłuszczów i uporczywych zabrudzeni z urządzeń, mebli i powierzchni kuchennych, pozostawiając je błyszczące i czyste. K-Max doskonale radzi sobie z usuwaniem graffiti z powierzchni śliskich. Produkt nadaje się także do czyszczenia i sanitaryzacji zgodnie ze standardami HACCP. Nie zawiera fosforu i amoniaku.
 
Pojemność: 0,75 L
Karton: 12 szt.
Cena: 22,93 zł

 

 

 
 
Wash D to skoncentrowany środek do ręcznego mycia naczyń o delikatnym przyjemnym cytrynowym zapachu. Produkt ten polecany jest do ręcznego mycia talerzy, szklanek, patelni oraz czyszczenia sprzętów kuchennych.
Wash D zawiera również substancje, które zapobiegające podrażnieniu i zaczerwienieniu skóry dłoni. Dodatkową zaletą tego środka jest to, że nie pozostawia osadu i jest łatwy w spłukiwaniu. Detergent nie zawiera fosforu i jego pochodnych.
 
Pojemność: 1 L
Karton: 20 szt.
Cena: 19,90 zł

 
 

 
 
POLIWET jest skoncentrowanym niepieniącym się środkiem o niskiej alkaliczności. Preparat idealnie nadaje się do usuwania tłustych plam z powierzchni twardych takich jak podłogi, płytki, płytki gresowe. Dzięki podwyższonej koncentracji i zagęszczonej formule Poliwet pozwala na szybkie usunięcie wszelkiego rodzaju zabrudzeń, również tłustych plam nie pozostawiając osadu. Środek ten mimo, że nie zawiera wosku znakomicie sprawdza się w polerowaniu nadając powierzchniom ceramicznym i kamiennym wysoki połysk i pozostawiając przyjemny zapach.
 
Pojemność: 1 L
Karton: 20 szt.
Cena: 22,93 zł
 

 
 
BRILVETRO to perfumowany preparat o delikatnym zapachu stworzony do czyszczenia okien, kryształów, przedmiotów ceramicznych a także lakierowanych mebli i powierzchni laminowanych. Dzięki specjalnym substancjom Brilvetro nie pozostawia smug na czyszczonych powierzchniach a składnik antystatyczny zapobiega osadzaniu się kurzu i sprawia, że powierzchnie kryształów jak również okien i szyb sklepowych pozostają dłużej błyszczące i czyste. Specjalne środki powierzchniowo czynne pozwalają preparatowi również na usuwanie plam ze smarów i olejów.
 
Pojemność: 0,75 L
Karton: 12 szt.
Cena: 19,90 zł

 
 

 
 
SPLENDIFORTE to skoncentrowany pachnący detergent odpowiedni do czyszczenia wszystkich powierzchni zmywalnych, takich jak: biurka, szkło, kryształy, komputery. Produkt ten zawiera specjalne składniki antystatyczne, które zapobiegają ponownemu osadzaniu się kurzu. Detergent nie pozostawia śladu smug i nabłyszcza czyszczoną powierzchnię. SplendiForte sprawdza się również w usuwaniu plam z atramentu z powierzchni śliskich takich jak stoły, meble biurowe, krzesła.
 
Pojemność: 0,75 L
Karton:  12 szt.
Cena: 24,83 zł

 
 

 
 
SPEEDY to aromatyzowany detergent przeznaczony do codziennego stosowania w łazienkach oraz kuchniach. Dzięki specjalnej formule preparat ten pozostawia lśniący połysk na wyczyszczonych powierzchniach, wypełniając jednocześnie pomieszczenie świeżym kwiatowym zapachem. Speedy eliminuje osady wapienne, mydlane oraz wszelakie zabrudzenia z powierzchni ze stali nierdzewnej , ceramicznej lub plastikowej nie wymagając spłukiwania. Produkt idealnie nadaje się do czyszczenia  zlewozmywaków, pryszniców oraz płytek nie pozostawiając po użyciu smug i zacieków. Speedy sprawdza się także jako środek stosowany w restauracjach , hotelach oraz stołówkach gdzie korzystanie z niego w sposób znaczący skraca czas pracy.
 
Pojemność: 0,75 L
Karton: 12 szt.
Cena: 21,78 zł

 
 

 
 
RISAN to silny dezynfekujący płyn o świeżym cytrynowym aromacie. Detergent ten znajduje zastosowanie w czyszczeniu i dezynfekcji twardych powierzchni podłogowych zwłaszcza w ciągach komunikacyjnych o wzmożonym ruchu takich jak hole hotelowe, restauracje, stołówki. Risan zawiera środki powierzchniowo czynne umożliwiające wnikanie do osadów organicznych powodując aktywność bio-bójczą, nawet poniżej warstwy brudu organicznego. Detergent ten dzięki swoim właściwościom dezynfekującym idealnie sprawdza się także w czyszczeniu podłóg w pomieszczeniach, w których przebywają zwierzęta domowe.
 
Pojemność: 1 L
Karton: 20 szt.
Cena: 33,50 zł

 
 

 
 
DEOLUX to perfumowany, nisko pieniący detergent, który idealnie nadaje się do czyszczenia i konserwacji wszystkich powierzchni zmywalnych takich jak podłogi wyłożone kafelkami z gresu polerowanego, pomniki z lastryko lub marmuru.
Ze względu na wysokie stężenie Deolux umożliwia szybkie usuwanie wszelkiego rodzaju zabrudzeń z czyszczonych powierzchni pozostawiając na nich lśniący połysk i trwały kwiatowy zapach. Produkt ten posiada właściwości antystatyczne dzięki czemu zabezpiecza czyszczone powierzchnie przed powstawaniem nowych zabrudzeń.
 
Pojemność: 1 L
Karton: 20 szt.
Cena: 21,49 zł

 
 

 
 
FORT to skoncentrowany detergent specjalnie dedykowany do usuwania zabrudzeń z pieców kuchennych, piekarników, urządzeń grzewczych, grilli i kapturów odprowadzających spaliny. Preparat ten dzięki swojej wysokiej mocy idealnie radzi sobie z trudnymi do usunięcia zabrudzeniami po tłuszczach i resztkach jedzenia.
Fort dzięki odpowiednio dobranym składnikom nie rysuje powierzchni z stali nierdzewnej i emaliowanej pozostawiając je czystymi i błyszczącymi.
 
Pojemność: 1 L
Karton: 12 szt.
Cena: 31,98 zł

 
 

 
 
Abralux to mleczko do czyszczenia powierzchni emaliowanych, z tworzyw sztucznych oraz ceramicznych i stalowych. Środek ten w szczególności polecany jest do czyszczenia umywalek, płyt grzewczych, blatów kuchennych i elementów stalowych. Dzięki unikatowym składnikom detergent ten nie rysuje czyszczonych powierzchni dodatkowo nabłyszczając je i pozostawiając po użyciu przyjemny balsamiczny zapach.
 
Pojemność: 0,75 L
Karton: 15 szt.
Cena: 19,27 zł

 
 

 
 
Cleaner Wc jest to gęsty detergent o przyjemnym leśnym zapachu służący do odkamieniania i dezynfekcji toalety. Innowacyjna mieszanka składników umożliwia całkowite usunięcie soli wapnia, rdzy i substancji organicznych odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnych zapachów a dzięki gęstej kremowej konsystencji oraz modelowanej idealnie dopasowującej się butelce preparat lepiej przylega do ścianek toalety pozostawiając ją na dłużej czystą.
 
Pojemność: 0,75 L
Karton: 12 szt.
Cena: 21,49 zł
 
 

 
 
Fort HD to płynny środek dedykowany do codziennego czyszczenia płytek, pieców kuchennych, grili oraz płyt grzewczych z wszelkiego rodzaju zabrudzeń po tłuszczach resztkach żywności oraz sadzach. Dzięki zastosowaniu rozpylacza piankowego detergent silniej przylega do czyszczonych miejsc gwarantując dzięki temu skuteczniejsze działanie. Fort HD dzięki zastosowaniu specjalnych komponentów nie rysuje czyszczonych powierzchni.
 
Pojemność: 1 L
Karton: 12 szt.
Cena: 31,98 zł
 

 
 
Fructy jest to detergent dedykowany do czyszczenia i dezynfekcji wszystkich powierzchni zmywalnych. Środek ten zawiera składniki powierzchniowo czynne dzięki czemu pozwala usunąć szybko i skutecznie wszelkie zanieczyszczenia z ceramiki, marmuru, piaskowca, porcelany i drewna. Dodatkowo dzięki specjalnej formule preparat ten pozwala także na odkażanie czyszczonych powierzchni ze znajdujących się na niej drobnoustrojów pozostawiając po sobie przyjemny owocowy aromat. Fructy nadaje się również do mycia i dezynfekcji podłogi.
 
Pojemność: 0,75 L
Karton: 12 szt.
Cena: 21,68 zł

 
 

 
 
Surfoam to detergent dedykowany do codziennej higieny łazienki. Dzięki zastosowaniu specjalnych składników środek rewelacyjnie radzi sobie z zabrudzeniami znajdującymi się na armaturze, kabinach prysznicowych, wannach i zlewach. Usuwa zarówno kamień jak i osady wapienne nabłyszczając czyszczoną powierzchnię i pozostawiając po użyciu przyjemny zapach. Dzięki zastosowaniu rozpylacza piankowego środek lepiej przylega do czyszczonych miejsc znacznie skracając czas sprzątania
i zwiększając jego rezultaty.
 
Pojemność: 0,75 L
Karton: 12 szt.
Cena: 19,91 zł